Také U14 si s Chomutovem poradila

17. 10. 2021 | Pavel Papež

Také U14 si s Chomutovem poradila

Starší žáci U14 potvrdili velmi dobrou formu a po vysokém vítězství minulý týden v Karlových Varech porazili přesvědčivě i svého soupeře z Chomutova10. kolo, sobota 16. 10. 2021, 12:15, SA TJ Ruzyně
Dukla Praha Dukla Praha
3:0
(3 : 0)
ChomutovChomutov

Dukla Praha:

Krouza – Sharygo (60. Hovadík), Ford (40. Nový), Kuntoš, Lindauer (40. Tretyakov) – Čvirk, Slabý, Sixta (40. Častvaj) – Syneček (40. Weiss), Zavadil (50. Veselý), Drašnar (60. Herálecký)

Chomutov:

Suda - Penk, Hek, Štanglica, Belák (72. Červenka), Máca, Gedeon (41. Karásek), Rezek (39. Bernas), Straňánek (51. Lhotský), Holák, Mikeš

Branky: 4. Zavadil Jakub, 8. Slabý Ivan, 25. Zavadil Jakub, ŽK: bez karet, ČK: bez karet, Rozhodčí: Novosád Jiří - Janků Tadeáš, Špachta Max.
Diváci: 45

Komentář

Vladislav Tretyakov, Adam Herálecký: Hra začíná a ze začátku zápasu si vytváříme šance. Ve 4. minutě kopeme roh a Vladimír Sharygo dává krásný centr do vápna. Po hlavičce, balón vyráží gólman a Jakub Zavadil ho doráží do brány. Vedem 1:0. Několik minut tlačíme soupeře a v 8. minutě se znova dostáváme k rohu. Vladimír Sharygo zahrává rohový kop a Ivan Slabý střílí gól patou. V 25. minutě si obehrává hráče Jan Drašnar a centruje na Jakuba Zavadila. Ten zakončuje výborný volej v akrobatické pozici k zadní tyči. Pár minut nás soupeř tlačí, ale i přesto si vytváříme další brankové příležitosti. V prvním poločase se nám hodně dařily rohy a taky jsme dobře bránili. Mohli jsme zlepšit vhazování autu. V druhém poločase se nám bohužel nepodařilo vstřelit žádný gól, i když jsme měli několik šancí, které jsme nedokázali proměnit. Díky silné obraně se soupeř moc nedostával za půlku a náš brankář neměl moc velké množství zákroků. Pár minut před koncem zápasu jsme nedokázali gólově zakončit žádný ze 4 rohových kopů a vylepšit si tak skóre. Zápas nakonec skončil výsledkem 3:0 pro Duklu.

Video ze zápasu ZDEZDE,  ZDE,  ZDEZDE

 


Fotogalerie


Partneři klubu