WU18: Výhra 7:0 v Mělníku

5. 10. 2021 | Lukáš Smrčka

WU18: Výhra 7:0 v Mělníku6. kolo, sobota 2. 10. 2021, 14:30, Mělník
Mělník/Bohemians Mělník/Bohemians
0:7
(0:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Mělník/Bohemians:

Vondrová - Králová, Turková, Motyčáková, Kováčová, Bardová, Balaštíková, Jenešová, Heňo, Slaninová, 

Skálová, Prouzová, Nováková, Ježková

Dukla Praha:

Skoblíková – Majerová, Posledníková, Smetanová, Mocová - Fedoryshyn, Köhlerová, Pelíšková, 

Filipová, Krajčová, Holečková (Huňková, Jindráková, Kanzelsbergerová, Krůtová, Machálková, 

Ruprechtová) 

Branky: 15. Krajčová, 27. Krajčová, 54. Kanzelsbergerová, 60. Krůtová, 66. Machálková, 75. Krajčová, 81. Köhlerová
Diváci: 48

Komentář

Do utkání jsme nevstoupili dobře. Až na výjimky naší hře chyběla přesnost, bojovnost a zápal do hry. I přesto jsme šli v 15. minutě do vedení, když se několikrát odražený míč dostal ke Krajčové a ta střelou z 25ti metrů překonala domácí brankářku. Hra se ani poté nijak nezměnila. Hrálo se víceméně na polovině soupeře, ale naší nepřesností nebo špatnou volbou při kombinace či zakončení, jsme se spíše trápili. Ve 27.minutě si píchla míč před obránkyní Krajčová a po samostatném úniku zvýšila na 2:0. Poté jsme prostřídali 5 hráček, ale efekt byl minimální a tak poločas skončil 2:0 v náš prospěch.

Druhý poločas začal stejně, ale bylo vidět postupné zlepšování kombinace. V 54. minutě se po rohu prosadila Kanzelsbergerová a to zopakovala v 60. minutě Krůtová. V 66. minutě po levém křídle utekla Krůtová a našla na hranici velkého vápna Machálkovou, která prostřelila brankářku. V 75. minutě po kombinaci Mocová - Holečková - Krajčová, se poslední jmenovaná trefila pod břevno a uzavřela tak hattrick. V 81. minutě jsme se trefili ještě jednou, střelou z dálky uzavřela skóre Köhlerová.

Ohlasy trenérů

Lukáš Smrčka - trenér: "I když výhra 7:0 může vypadat dobře, tak utkání se nám po herní stránce moc nepovedlo. Holkám chyběla přesnost, pohyb, bojovnost a lepší výběr možnosti při kombinaci. Spoustu vytvořených šanci jsme zbrkle zakončili nepřipravenou střelou. Posledních 30 minut již bylo z naší strany lepší, ale proti silnějším soupeřkám nám toto určitě stačit nebude. Věřím, že do příštího zápasu vše zlepšíme a samotná hra bude vypadat lépe."

 

Související články

Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu