WU18: Domácí výhra nad Braníkem

24. 9. 2021 | Lukáš Smrčka

WU18: Domácí výhra nad Braníkem

Skoblíková chytila penaltu a nám se podařilo třikrát skórovat a proto jsme i po dalším kolem na čele 2. ligy dorostenek.4. kolo, neděle 19. 9. 2021, 14:00, Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
3:0
(2:0)
ABC BraníkABC Braník

Dukla Praha:

Veselá - Jindráková, Vojáčková, Posledníková, Mocová - Köhlerová, Smetanová, Rezková - Krůtová, Machálková, Holečková (Skoblíková, Diabová, Majerová, Ruprechtová, Huňková)

ABC Braník:

Havlová - Výkusová, Králičková, Pokorná, Kvasničková, Hrubá, Saidlová, Martynková, Folprechtová, Trefilová, Šefraná (Hořešovská, Špinarová, Ruterlová, Žežulková) 

Branky: 12. Machálková, 14. Machálková, 82. Holečková
ŽK: 44. Vojáčková
Rozhodčí: Faltys
Diváci: 30

Komentář

Soupeř na nás od začátku nastoupil s velice tvrdou hrou, která nám dělala problémy. Do první šance se dostal soupeř, ale únik po levé straně zakončil jen střelou do brankářky. My zahrozili poprvé v 10.minutě, ale po faulu na Krůtovou se penalta nepískala. Ve 12. minutě se po autovém vhazování dostala na velkém vápně k odraženému míči Machálková a s přehledem přehodila hostující brankářku, 1:0. Hned za 2 minuty jsme se z rozehrávky od brankářky prokombinovali k samostatnému úniku Krůtové a ta přihrála před prázdnou bránu Machálkové a bylo to 2:0. Další průběh hry byl bez větších šancí na obou stranách. My jsme měli ještě dvě větší šance na vstřelení branky, ale Holečková ani Machálková je neproměnily.

První část druhého poločasu byla také bez větší šance, první velkou měl soupeř, když unikl po levé straně, ale pokus o přehození přečetla Skoblíková. V 80. minutě byla proti nám nařízena diskutabilní penalta. Skoblíková ale přečetla stranu a s přehledem ji zneškodnila. Hned v protiútoku se nám podařilo vstřelit třetí branku. Odražený míč si našla Holečková a střelou pod břevno nedala brankářce šanci. Zbytek utkání už žádnou další šanci nepřinesl.   

Ohlasy trenérů

Lukáš Smrčka - trenér: "Po celé utkání nám dělala problémy tvrdá hra soupeře, prohrávali jsme většinu silových soubojů. I tak jsme byly lepším týmem, vypracovali si více šancí a zaslouženě zvítězili."  

 


Fotogalerie


Partneři klubu