9. kolo, čtvrtek 28. 10. 2021, 13:00, Rybitví
Pardubice Pardubice
7:2
(4:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Pardubice:

Křivková - Šmeralová, Kubisková, Kaplanová, Nevosádová, Kadlecová, Truhlářová, Truhlářová, Kakrdová, Džuganová

Dukla Praha:

Krátká - Voříšková, Ziková, Razan Abubakr, Gajzlerová, Veselá, Havránková, Nohýnková, Cermanová, Roubíčková

Branky: 6. Kubisková, 16. Šmeralová, 26. Kubisková, 34. Kubisková, 43. Kubisková, 45. Džuganová, 65. Kubisková - 22. Gajzlerová, 30. Gajzlerová,
Diváci: 50

Komentář

Po čtyřech dnech od posledního utkání s Viktorii Plzeň , nás čekalo další utkání v Rybitví proti Pardubicím. Do utkání naše děvčata nevstoupila špatně. Ale jak to poslední utkání bývá, tak do vedení se dostaly soupeřky v 6 min utkání. Hráčky z Pardubic to hrály jednoduše. Hrály na tři hroty, které si zabíhaly za naší obranu. Bohužel s tímto si naše obrana nevěděla rady 4 branky soupeřek padlo vždy z přečíslení 3x1 nebo 2x1. První poločas ještě pro nás vypadal slibně, když 2 branky vstřelila Lenka Gajzlerová. Bohužel 10s před koncem jsme si nechali vstřelit branku do šatny a soupeřky vedly o dvě branky.

V druhém poločasu si domácí hráčky utkání už pohlídaly a k ničemu nás nepustily. Své skóre navýšily o 3 branky a tak konečný stav byl 7:2 pro Pardubice.

Ohlasy trenérů

Lukáš Redlich - trenér: "Na začátek musím říct, že tým přijel ve složení značně oslaben z důvodu: podzimních prázdnin a zdravotních důvodů. V brance se snažíme zapracovat novou hráčku. Zde věříme, že tréninkové zkušenosti plně využije v jarní části soutěže. Musím pochválit hráčky soupeře: technicky na tom byly dobře, hrály chytře na své tři útočnice. Jakmile proti nám nastoupí hráčky růstově a silově lépe vybavení, tak máme s tím velké problémy. Ale musím naše děvčata pochválit, že se snažila aplikovat věci z tréninku. Našim hráčkám nechám den volna a v sobotu na domácím hřišti přivítáme velmi silnou SK Slavii Praha."

 


Fotogalerie


Partneři klubu