8. kolo, sobota 23. 10. 2021, 10:30, Statenice

Dukla Praha:

Ziková - Seifertová, Voříšková, Razan Abubakr, Gajzlerová, Veselá, Havránková, Vančurová, Roubíčková

Viktoria Plzeň:

Vondrovicová - Blasczyková, Kynclová, Šibilová, Ročňáková, Větrovská, Silovská, Hladká, Hrdličková, Kadeřávková, Maříková, Bauerová.

Branky: ​25. Voříšková, 43. Voříšková - 4. Hrdličková, 20. Hrdličková, 32. Kynclová, 36. Hrdličková, 39. Kadeřávková, 40. Větrovská, 46. Hladká, 48. Hrdličková, 52. Kadeřávková, 64. Silovská
Rozhodčí: Chrudimský
Diváci: 30

V 8.kole ligy mladších žákyň nás čekala Viktoria Plzeň. Byl to přímý souboj o 5.místo v tabulce, které udržely hráčky z Plzně. Děvčatům z Dukly Praha se nepodařil vstup do utkání. Hned ve 4min z první šance hostí vstřelila branku Hrdličková. Která nás hodně trápila během celého utkání. Naše děvčata začala hrát až v době kdy se prohrávalo 2:0. Kačka Voříšková vzala odpovědnost sama na sebe, prokličkovala se středem hřiště a úspěšně snížila na 1:2. Bohužel tak jak se špatně začalo, tak i skončilo a soupeřky nám 3min před odchodem do šaten vstřelily branku na 3:1 pro Plzeň.

V Druhém poločasu se domácím hráčkám nepovedlo napadání rozehrávky Plzně a hned z toho byla branka pro soupeřky. Tímto se celá hra domácích úplně rozpadla. Děvčata pouze přihlížela jak soupeřky kombinují a střílí jednu branku za druhou. Za domácí se prosadila ve 43. minutě opět Kačka Voříšková.

Lukáš Redlich - trenér: "Bohužel v tomto utkání nám chybělo úplně všechno. Ať už kvalitní rozehrávky od brankářky, klid v přihrávce, přechod z obrany do útoku a nejvíce osobní souboje. Naše děvčata nechala soupeřky kombinovat a vytvářet si jednu šanci za druhou. V kabině si o přestávce řekneme základní věci co je potřeba řešit, ale už se to nepřenese na hřiště. Jelikož nás čeká během 7 dnů 3 utkání, tak na tomto všem musíme na nadcházejících trénincích hodně zapracovat."