WU13: Ve vzdálené Třebeši se sehrálo velmi kvalitní utkání

13. 10. 2021 | Lukáš Redlich

WU13: Ve vzdálené Třebeši se sehrálo velmi kvalitní utkání

V nekompletní sestavě zasloužené tři body z venkovního hřiště.7. kolo, sobota 9. 10. 2021, 12:00, Třebeš
Sokol Třebeš Sokol Třebeš
3:5
(2:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Sokol Třebeš:

T. Vítková - R. Vítková, Šustová, Štemmerová, Schovánková, Seifertová, Mossigová, Fleková, Ducháčová, Bečková, Šustová, Rýgrová, Jůnová

Dukla Praha:

Krátká - Voříšková, Kolingerová, Razan Abubakr, Gajzlerová, Veselá, Stibalová, Havránková

Branky: 9. Ducháčová, 27. Schovánková, 61. Schovánková - 14. Veselá, 41. Gajzlerová, 45. Gajzlerová, , 64. Stibalová, 65. Gajzlerová
Rozhodčí: Karabinoš
Diváci: 20

Komentář

V nedaleké Třebeši se odehrálo 7. kolo 1. ligy mladších žákyň. V sobotní den nám přálo jak krásné počasí, tak i kvalitně připravené fotbalové hřiště. Z důvodu velké absence jsme na utkání přijeli v počtu 8 hráček a bez střídání. Osobně jsem vůbec nevěděl, co od utkání očekávat. Naše děvčata přijela velmi dobře naladěna. Do brány se poprvé postavila Dominika Krátká a na pozici hrotové hráčky Alžběta Stibalová. Do začátku utkání naše hráčky vstoupily velmi aktivně a určovaly tempo hry. Soupeř nám jejich hrou umožnil hodně kombinovat na jejich polovině hřiště. Děvčata z Dukly zakončovala z každé možné pozice. Ale jak to tak bývá, tak do vedení se dostaly hráčky z domácího týmu a to v 9. minutě. Nikitce Veselé se podařilo ve 14. minutě po krásném uvolnění vyrovnat na 1:1. Bohužel poločasový výsledek na svoji stranu trefila Schovánková v 27. minutě a do kabin se šlo za stavu 2:1 pro Třebeš.

Druhá půle se odehrála v tom samém duchu jako ta první, jen s tím rozdílem, že naše hráčky do utkání vstoupily více důrazněji a aktivněji. Příkladem toho bylo brzké zakončení Lenky Gajzlerové ve 41. a 45. minutě a vypadalo to, že branek padne ještě více. K závěru utkání se podařilo zakončit Alžbětce Stibalové a svůj hattrick zakončila Lenka Gajzlerová.

Ohlasy trenérů

Lukáš Redlich - trenér: "Nebudu lhát, že jsem z tohoto utkání neměl obavy, ale týmu jsem věřil a vyplatilo se. Do utkání nastoupila nová brankářka, která své kvality ukázala během tréninků. Ani jedna branka nepadla po její chybě, ale po ztrátě balónu na půli hřiště z důvodu nepřesnosti v kombinaci. Musím naše děvčata velmi pochválit za přístup celému utkání. Během zápasu je nemohl nikdo vystřídat a děvčata tam nechala velký kus práce a odhodlání. Důkazem toho byla druhá půle, kdy na soupeřky doslova vlítly a chtěly zápas co nejdříve rozhodnout ve svůj prospěch. Také musím pochválit hostující brankářku, která pochytala za celý zápas 25 – 30 střel na branku. Teď je důležité, aby se nám vrátily co nejdříve nemocné hráčky, jelikož nás na domácím hřišti čeká Viktoria Plzeň. Utkání se sehraje ve Statenicích 23.10.2021 od 10:30, kde budeme bojovat o 5. místo v tabulce."

 


Fotogalerie


Partneři klubu