WU13: Slovan Liberec potvrdil roli favorita soutěže

6. 10. 2021 | Lukáš Redlich

WU13: Slovan Liberec potvrdil roli favorita soutěže

V 6. kole 1. ligy mladších žákyň nám v cestě o 3 body stál silný soupeř.6. kolo, sobota 2. 10. 2021, 10:30, Statenice
Dukla Praha Dukla Praha
1:6
(0:5)
Slovan LiberecSlovan Liberec

Dukla Praha:

Ziková - Seifertová, Voříšková, Razan Abubakr, Gajzlerová, Cermanová, Veselá, Vančurová, Kolingerová, Roubíčková, Maxová

Slovan Liberec:

Raselová - Sedláková, Opletalová, Procházková, Tolarová, Stránská, Pšeničková, Šafářová, Kovačovičová, Černá, Šafářová

Branky: 56. Veselá - 6. Stránská, 7. Stránská, 17. Šafářová, 20. Šafářová, 26. Kovačovičová, 46. Šafářová
Rozhodčí: Chmel
Diváci: 26

Komentář

Hned od první minuty bylo jasné, kdo bude určovat tempo hry. Děvčata z Liberce byly velmi silné na míči a předváděly hezké herní kombinace. Do vedení se hráčky z Liberce dostaly v 6. minutě hry a následně ta samá hráčka v 7.minutě vstřelila druhou branku. Naše hráčky měly problém s překonáním obrany soupeřek a s kombinací. Hostující hráčky v prvním poločase navýšily své vedení o pět branek.

Do druhého poločasu naše hráčky vstoupily aktivněji, důrazněji a se snahou vystřelit na branku. Odměnou byla vstřelená branka v 56´min kdy se trefila Nikitka Veselá. Bohužel hostující hráčky na konci slavily zasloužené 3 body.

Ohlasy trenérů

Lukáš Redlich - trenér - "Utkání nám ukázalo velké nedostatky v důrazu k soupeřkám. Je škoda, že na tréninku hrají důrazně, ale v zápase to nepoužijí. Kombinační hra nám bohužel vázla a díky nepřesným přihrávkám byl míč vždy odevzdán soupeřkám. Druhý poločas nám ukázal, že když budou děvčata makat od první minuty, tak jsme schopni se rovnat každému soupeři. Na druhou stranu patří našim hráčkám pochvala, že když se prohrává velkým rozdílem, tak to v hlavě nevzdají a snaží se s výsledkem něco udělat. V 7. kole jedeme do vzdálené Třebeše, kde věříme, že opět navážeme na naše dobré výsledky."

 


Fotogalerie


Partneři klubu