1:1

(0 : 1)

11. kolo, U16 - mladší dorost B 2021/2022

Donadello - Kyzlink, Štěpán, Koller, Vojtěch - Ungerman (K), Tomáš Pokorný (Laredo), Bošek (Sobota) - Matěj Pokorný (Svojsík), Kulhavý (Tomáš Pokorný), Sladovník

• Branky: 90. Reynolds Lukáš - 15. Pokorný Matěj, ŽK: 54. Stožický, 85. Přenosil, 85. Tvrdik - 32. Koller, 60. Laredo, 74. Sladovník, 78. Štěpán ČK: bez karet Rozhodčí: Baum Tomáš - Petřík Vít, Kříž Jakub
  • Diváci: 50
Naše šestnáctka ztratila vítězství v Teplicích v nastaveněm čase. Od 15. minuty vedlo družstvo trenéra Babači 1 : 0, ale v závěru své vedení nedokázalo uhájit.

Trenér Martin Babača po utkání řekl:

Pro kluky je to logicky kruté. Celý zápas dřeš na víc než 100 % a gól dostaneš v poslední minutě ze standardky. Kdybychom se ale na zápas připravovali ještě jednou, nic bychom jinak nedělali, takže si není co vyčítat. Naopak, berme to jako informaci, resp. zpětnou vazbu. Když se totiž odpojíme od emocí, zjistíme, že naše hra dnes prostě neměla takové parametry, na které jsme zvyklí. Bylo tam daleko více fyzična a emocí, obvyklá hernost spíše chyběla. Navíc jsme nehráli s žádným rozkoukávajícím se soupeřem. Teplice mají vyspělé, zkušené a kvalitní mužstvo. V souboji prvního s druhým máme bod, i toho je třeba si vážit!"