3:4

(2 : 2)

10. kolo, U16 - mladší dorost B 2021/2022

Kolda- Kyzlink, Štěpán, Srba (Prior), Vojtěch - Ungerman (K), Sandev, Bošek - Matěj Pokorný (Sobota), Kulhavý (Tomáš Pokorný), Sladovník

• Branky: 2. Mitterpach Samuel, 4. Kolařík Petr, 59. Surma Šimon - 33. Sladovník Filip, 44. Sladovník Filip, 55. Sobota Ondřej, 61. Kulhavý Jakub, ŽK: 84. Ljapin - 69. Prior, 77. Štěpán, 84. Sladovník, 90. Sobota ČK: 0 - 0, Rozhodčí: Coufal Jaroslav - Kolář Václav, Müller Matěj
  • Diváci: 40
V utkání bohatém na góly byl nakonec úspěšnější náš tým, i když ve 4. minutě prohrával již 0 : 2. Do poločasu však bylo srovnáno a ve druhé druhé půli už dominovalo naše družstvo, které tak do Prahy přivezlo všechny body.

Po utkání trenér Martin Babača řekl:

"Řekl bych, že tak kvalitní utkání jsme tuto sezónu ještě neabsolvovali. Úroveň převyšovala divizi dorostu a byla na obou stranách. Viděli jsme skutečně pohledný, otevřený mládežnický fotbal. Diváci se museli bavit.

Za nejsilnější moment považují gól na 2:0 ve 4. minutě. Na hřišti nebyl jediný hráč Dukly , který by nevěřil, že utkání zvládneme. Kluci si prostě jen postavili míč na půlku, zvedli hlavu a pronesli: "A už klid, času máme dost, tak pojďme jen dát goly." V takovou chvíli je trenér tak nějak tátovsky hrdý. A to se přiznám, že jsem fakt byl!"