6. kolo, U18 - starší dorost A 2021/2022

Motorlet Praha B

Havlíček - Hendrych, Škoch, Krejčí, Šimon - Bačinský, Kulhavý (46. - Samson), Čížek (57. Sabo) - Hübl (46. - Magdi), Klouček (46. Dampha), Yarullin (57. - Kocman) (na střídání: Kocman, Sabo, Samson, Dampha, Magdi, Rychlík)  Trenér: Lukáš Adam

Škoda - Jeřábek (59. - Jedlička), Smolek, Mareš, Kulíšek - Mráz (46. Veselý), Papst (75. - Beneš), Novotný, Vrchota, Jenšovský - Brada (46. - Schalek) (na střídání: Veselý, Beneš, Jedlička, Schalek, Špaček, Kendík - NB)  Trenér: Chaloupka Tomáš

• Branky: 26. Klouček, 81. Krejčí , ŽK: 30. Klouček, 31. Bačinský - 36. Mareš, 61. Smolek , ČK: 0 , Střely na branku: 7 : 1, mimo: 10 : 4, Rohy: 12 : 2 Rozhodčí:Ježek Václav - Bureš Filip, Janků Tadeáš .
  • Diváci: 40
Po mírné převaze našeho družstva v prvním poločase zápasu se hra ve 2. půli sice opticky vyrovnala, přesto však naši hráči přidali 10 minut před koncem druhý pojišťující gól a dovedli zápas do vítězného konce.

Trenér Adam Lukáš:

"Jsme rádi za zvládnuté utkání proti silnému soupeři. Naše kvalita a intenzita činností odpovídala předzápasovému záměru, za což hráči zaslouží respekt. Je třeba se nadále vyvíjet a čistit hru od nevynucených ztrát, které nám mohou v dalších fázích sezóny komplikovat utkání."