(0 : 4)

12. kolo, U19 - starší dorost A 2021/2022

Kolář - Jandovský, Lukášek, Staroščák, Vais, Čihák, Penxa L., Drchal (66. Salač), Piralíč, Boček, Cettl

Spilka - Ulman, Suchan (46. Krejčí), Löffler, Bartošek - Fojt (59. Hübl), Nikl (69. Razzeto), Krenci - Kasal (46. Bohatý), Špatenka, Novotný (59. - Samson)

• Branky: 7. Cettl Martin (vl.), 9. Krenciv Nikolas (pen.), 15. Novotný Jaroslav, 45. Ulman Filip, 62. Špatenka Filip, 65. Bohatý Petr, 72. Špatenka Filip, 78. Bohatý Petr, ŽK: bez karet, ČK: bez karet, Rozhodčí: Trska Adam, Lafek David, Chrenko Pavel Delegát: Ulrich Jiří.
Naše devatenáctka po těsné prohře v minulém kole v Teplicích tentokrát nenechala nikoho na pochybách, kdo je pánem na hřišti a již ve 14. minutě vedla nad Spartou B 3 : 0. Ještě do poločasu přidali naši hráči jednu branku a také ve druhé půli si s chutí zastřleli. Bohatý a Špatenka se prosadili hned dvakrát a Bohatému k tomu stačil pouze druhý poločas. Nikdo z pamětníků v klubu nezaznamenal v historii DUKLY tak vysoké vítězství s tímto soupeřem a navíc na jeho vlastním hřišti.