Na umělé trávě v Ohrazenicích jsme domácí předčili a zaslouženě si odvážíme tři body

29. 9. 2021 | Tomáš Kulvajt

Základ úspěchu jsme položili dobrou defenzívou a v dalším venkovním utkání jsme odehráli zápas s čistým kontem. Na vítěznou branku Kasala navázal v samém závěru technickým lobem Samson.

13. kolo, středa 29. 9. 2021, 10:15, UMT Ohrazenice
Pardubice Pardubice
(0 : 1)

Dukla Praha:

Spilka – Ulman, Suchan, Löffler, Fojt – Špatenka, Krenciv, Nikl (72. Kulhavý) – Novotný (57. Hübl), Bohatý (57. Bartošek), Kasal (77. Samson)

Branky: 38. Kasal (Suchan, Fojt), 90. Samson, ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .

Proti kompaktně bránícím domácím jsme hledali cestu k zakončení těžko. Většina našich střel byla v prvním poločasu zblokována, nebo šla mimo. Opět jsme si však dokázali pomoci standardní situací, když před přestávkou díky důrazu prostřelil chumel hráčů z blízka Kasal. Ve druhém poločasu domácí zvýšili aktivitu v presinku, díky tomu se však otevřelo více prostoru pro naši kombinaci na útočné polovině. Při našich šancích se však vyznamenal domácí brankář, který kryl 5 našich dobrých možností. Tu poslední však nezachytil, když v úplném závěru Samson zakončil vtipným lobem z třiceti metrů a zpečetil tak naše zasloužené vítězství.

Trenér Tomáš Kulvajt:

Dnes jsme opět narazili na kompaktně hrajícího soupeře bránícího z bloku. Ten se nám dařilo překonávat v prvním poločase poměrně obtížně. V tom druhém jsme si vytvořili šancí více, potřebný druhý gól jsme ale i díky skvělému výkonu domácího brankáře přidali až v závěru. Každopádně musím ocenit velmi poctivý celotýmový výkon, díky kterému jsme došli opět k vítězství s čistým kontem.

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu