U19: Další výhra. Doma jsme porazili Neratovice

3. kolo, U19 - starší dorost A 2021/2022

FK Spolana Neratovice

Gothard – Ulman (60. Novotný), Krejčí (45. Krenciv), Löffler (45. Suchan), Pavlovský – Hübl – Fojt (60. Samson), Kulhavý, Nikl – Hübl, Bohatý (66. Grunnet-Jensen), Kasal

• Branky: 30. 1:0 Bohatý (Ulman), 83. 2:0 Nikl (Samson) – 90. 2:1 Mára
Náš dorost do 19 let zapsal o víkendu další vítězství, když jsme Neratovice porazili 2:1. Proti bojovnému soupeři jsme se nedokázali dlouho prosadit. První poločas nás aktivní hosté dokonce přestříleli. Přes trápení v koncovce jsme však nakonec zaslouženě zvítězili.

Tomáš Kulvajt (Dukla Praha): Vzhledem k předchozímu náročnému programu jsme udělali v sestavě několik cílených změn a na součinnostech to bylo znát. Hra nám úplně neplynula tak, jako v předchozích zápasech. Do sestavy jsme ale dostali některé mladší hráče od začátku utkání, což bylo našim cílem a kluci ukázali své možnosti. Se změnami v sestavě se ve druhém poločase naše hra více zpřesnila, bohužel nás opět trápila koncovka, která je u nás v posledních zápasech jako na houpačce. Věřím, že v náročného zářijového programu, kde nás čekají týmu z vršku tabulky, se vrátíme k produktivitě z předchozích zápasů.