U19: V Držkově u Tanvaldu jsme remizovali s Jabloncem

(0:2)

Příprava U19 2021/22

Spilka – Ulman (80. Löffler ), Suchan (46. Krejčí), Löffler (70. Suchan), Fojt – Krenciv, Bačinský (60. Břeh), Yarullin (60. Samson) – Novotný (46. Bohatý), Pešan (70. Novotný), Magdi (60. Špatenka)

• Branky Dukly: 10. Magdi (Bačinský, Yarullin), 44. Fojt (Novotný).
V dalším přípravném utkání vedla naše devatenáctka nad vrstevníky z Jablonce po poločase už 2:0, nakonec ale zápas skončil asi zaslouženou remízou.

Tomáš Kulvajt (Dukla Praha): Během osmi dnů jsme sehráli již 4. zápas a to bylo na našem pohybu znát. Přestože jsme první poločas byli produktivnější, na šanci jsme se nadřeli a prokombinovat dobře bránící domácí se nám dařilo jen zřídka právě díky horšímu pohybu v nabídce. Druhý poločas se nesl v podobném duchu a když domácí využili našeho zaváhání v defenzívě a hrubé chyby v založení útoku, rázem se začínalo od nuly. Přes náznaky našich šancí byli v závěru nebezpečnější domácí. Po náročném celotýdenním programu tak přijímáme konečnou remízu s pokorou.