U19: V další konfrontaci s dospělými jsme zvítězili nad divizním Kladnem

(1:0)

Příprava U19 2021/22

Gothard – Ulman, Škoch (46. Pavlovský), Suchan, Löffler, Fojt (80. Škoch) – Nikl (60. Samson), Krenciv – Novotný (46. Razetto), Dampha (46. Pešan), Magdi (46. Kasal).

• Branky: 1:1 Pešan (Nikl, Pavlovský), 75. 1:2 Krenciv (Ulman, Kasal).
Na hřišti v Unhošti po herně vydařeném utkání zvládla naše devatenáctka zápas i výsledkově a po obratu ve druhém poločasu jsme nad divizním Kladnem zvítězili 2:1.

Tomáš Kulvajt (Dukla Praha): Do obou poločasů jsme vstupovali s rozdílnými taktickými záměry. Bylo pro nás důležité si proti silnému soupeři vyzkoušet i hru z bloku a rychlé přechody po zisku, přesto bylo znát, že aktivní nátlaková hra je našim hráčům bližší. V kontextu obou poločasů bylo naše vítězství zasloužené a pro naše hráče to byla další skvělá zkušenost proti diviznímu týmu mužů.