PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma
přát., pátek 16. 7. 2021, 18:00
Benešov Benešov

Dukla Praha:

Štefan – Ludvíček, Kozojed, Kovernikov, Březina – Hudec, Matoušek, Jeřábek – Hrubeš (80. Villaseca), Quadri (80. Kočí), Varačka (88. Helík)

Branky Dukly: 41. Kalod – 30. Hrubeš, 49. Jeřábek.

Asistent trenéra Tomáš Kubánek k zápasu: „Hráli jsme proti velmi kvalitnímu týmu, který má ve svém středu tři velmi zkušené hráče (Mario Lička, Richard Kalod, Petr Víšek). Benešov hrál hlavně v prvním poločase velmi dobře, snažil se o vysoký presing i konstruktivní způsob hry. Nám se dařil presing, po ziskách na soupeřově polovině jsme vstřelili obě branky. Trochu lépe jsme mohli řešit postupný útok a měli jsme být ještě přesnější v kombinaci na polovině soupeře. Jsme rádi za kvalitní výkon proti dobrému týmu, kluci zápas odehráli ve vysokém tempu, velmi dobře tým posílili hráči z A mužstva.“

Odehráno v 10:15
FK Fotbal Třinec