PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
přát., sobota 17. 7. 2021, 10:00, Libiš
Sokol Libiš Sokol Libiš

Sokol Libiš:

Brožek – Zbořil, Stareček, Šoupa, Ratner (66. Dobrovolný) – Dušek (46. Tylšar), Terentiev, Lohoyda – Přibyl, Menčl (74. Miřatský), Brabec (46. Vetešník).

Dukla Praha:

Lee – Ludvíček (46. Hudec), Bican, Helík, Fojt – Villaseca (C) (87. Matoušek), Křenek, Chovan (79. Kozojed) – Ulman, Kočí (51. Varačka), Mládek.

Branky Dukly: 28. Ludvíček, 67. Villaseca, 75. Varačka.

Domácí Libiš se po průniku středopolaře Terentieva dostala do vedení 1:0. Dukla srovnala skóre po rohovém kopu Fojta, kdy se prosadil na malém vápně D. Ludvíček, 1:1.

Po té domácí zvýšili obrátky a sérii rohových kopů, a po tom, co Duklu v této fázi přehrávali v poli, strhli opět vedení na svou stranu domácím kapitánem Přibylem, který zprava z 8 metrů prostřelil Leeho v brance Dukly 2:1. Hned o dvě minuty již domácí se dostali do dvougólového vedení, když po centru domácího kapitána Přibyla se z 10 metrů prosadil středopolař Dušek, 3:1.

Po poločasové přestávce a dílčích střídáních v obou mužstvech snížil zaslouženě Villaseca v 67. min. na 3:2 po přihrávce Varačky a v 75. min. pak Varačka po přihrávce Ulmana vyrovnal na 3:3.

Dukla pak fyzicky převyšovala domácí, vypracovala si i gólové šance v poslední desetiminutovce, ale ani Fojt sám před domácím brankářem Brožkem ani z odraženého míče Varačka se neprosadili. Stejně dopadl nájezd Varačky na brankáře Brožka, který včasným vyběhnutím zmenšil střelecký úhel, a jeho střelu na hranici velkého vápna stačil vyrazit. Stejně pak skončil střelecký pokus Vilasecy z 10 metrů, který stačil zachytit na malém vápně domácí stoper.

Oba tým se tak rozešly smírně. Dobře rozhodovala trojice rozhodčích pod vedením p. Petrtýlka

Odehráno v 10:15
FK Fotbal Třinec