Derby vítěze nepoznalo. S Žižkovem jsme hráli nerozhodně

9. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2021/22

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Soukup – Řezáč, El Nagár, Gabriel, Muleme – Žežulka (78. Zeman), Súkenník (59. Sixta) – Koželuh (90. Nabijev), Batioja, Bazal – Diamé (59. Petrlák).

Sestava hosté:

Rada – Barac, Piroch, Kulhánek, Souček – Peterka, Kozma – Buchvaldek (89. Pázler), Kozel (46. Faleye), Cienciala (46. Šebrle) – Fábry (46. Adediran).

• Branky: 25. Koželuh – 73. Piroch. ŽK: Muleme, Gabriel, Súkenník, Oulehla, Hossam – Kozel, Kozma. Rozhodčí: Cieslar – Poživil, Arnošt. Střely na bránu: 2:4. Střely mimo: 1:5. Rohy: 5:4. Držení míče (v procentech): 49:51.
Podruhé v sezoně zapisujeme do tabulky bod za remízu. V 9. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY jsme v pražském derby hráli na Žižkově 1:1. V zápase jsme jako první inkasovali, vyrovnání zařídil ve druhém poločase Jiří Piroch.

Hodnocení trenéra:

Bohuslav Pilný (Dukla Praha): „Dnes jsme si nezasloužili prohrát. Byli jsme víc na balonu, ale do šancí jsme se tolik nedostávali. Ve druhé půli jsme v útoku přidali agresivitu, ale celkově nám v útočné fází chyběla hlavně kvalita, což bylo znát. Jsem rád, že jsme dali gól ze standardky, ze kterých jsme v posledních zápasech naopak sami inkasovali. Je to bod z venku, z derby. Bereme ho.“