Generálka bez vítěze. Dukla v Jihlavě pouze remizovala

Přípravné zápasy 2020/2021 A tým

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Číž – Křišťál (46. Svoboda), Štefánek, Vlček, Horák – Červ (80. Tureček), Lacko – Ritter (69. Arroyo), Ševčík (63. Shudeiwa), Selnar (69. Peřina) – Klobása (63. Vedral).

Sestava hosté:

Rada (46. Kinský) – Ayong (72. Krunert), Piroch, Kovernikov (46. Fišl) – Souček (46. Koval‘), Doumbia, Krunert (46. Barac), Chlumecký – Kozel (46. Bin), Faleye (46. Fábry), Hadaščok (46. Buchvaldek).

• Branky: 11. Ritter, 37. Selnar – 6. Hadaščok, 52. Barac. Rozhodčí: Černý – Hájek, Seifert.
Generálka před startem ligy skončila nerozhodně. V Jihlavě jsme s Vysočinou hráli smírně 2:2, když naše góly vstřelili Vojtěch Hadaščok a Jakub Barac. Do jarní části soutěže vstupujeme v pondělí 8. března proti Ústí nad Labem.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý (Dukla Praha): „Jako pozitivum beru to, že jsme mohli hrát s kvalitním soupeřem na vynikajícím hřišti. Zápas jsme brali tak, že už byl prvním soutěžním. Bohužel jsme se stejně jako na podzim potýkali s chybovostí a občas až panikou. Líbil se mi výkon ve druhé půli, kdy jsme působili mnohem kompaktněji. Hráči, kteří nastoupili, tak plnili pokyny daleko lépe než sestava z první půle. Pořád se pereme s tím, že když se nedržíme našeho nastavení, odvahy a přesnosti, tak jsou pro nás zápasy složitější.“