Dva góly Daniela Součka rozhodly o výhře nad Vyšehradem

Přípravné zápasy 2020/2021 A tým

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Otáhal – Stropek, Egert (46. Košút), Alhassan – Šandera (60. Burda), Kulig – D. Procházka (60. Kříž), Černý (46. Hampl), Drobílek (60. Hezoučký), Zaradny – Vandas.

Sestava hosté:

Rada – Ayong, Piroch, Kovernikov – Souček, Doumbia, Koval' (46. Jeřábek), Barac (46. Houha) – Hadaščok (46. Sklenář), Buchvaldek – Fábry.

• Branky: 81. Košút – 50. a 72. Souček. Rozhodčí: Krejsa – Vokoun, Doubrava. ŽK: Košút – Kovernikov. Střely na branku: 2:6.
Dukla dokázala v přátelském utkání zvítězit na hřišti Vyšehradu 2:1, když oba naše góly vstřelil obránce Daniel Souček. Další zápas náš čeká už v neděli v Plzni proti „béčku“ Viktorie.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý (Dukla Praha): „Jsem strašně naštvaný na náš výkon v první půli. Byli jsme lehkovážní, bez pohybu a nefungovala nám hra. S hráči si o tom budu muset promluvit. Ve druhém poločase jsme se zlepšili a bylo to znát. Začali jsme se dostávat do šancí a byli nebezpeční. Největší rozdíl byl v pohybu. Nechci se na nic vymlouvat, ale zápasu dnes nenahrávala umělka. Povrch byl hrozně rychlý a měli jsme kvůli tomu problémy v kombinaci.“