Dorost U19 porazil v přípravném utkání dospělý tým Tempa Praha

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Gothard – Ulman, Kozojed (60. Helík), Helík (30. Noll), Fojt – Křenek, Terentjev, Špatenka – Razetto (46. Novotný J.), Klimt (70. Razetto), Kočí (46. Kleček)

• Branky Dukly: 22. Kočí (Ulman), 54. Špatenka (Terentjev), 64. Novotný J. (Klimt), 69. Špatenka (Křenek).
Dorost Dukly do devatenácti let, který je v zatím přerušené sezoně na prvním místě tabulky, odehrál po dlouhé době přípravný zápas. A vítězně. Zápas proti mužům Tempa Praha byl oboustranně otevřený, Dukla uspěla díky lepší produktivitě.

Hodnocení trenéra:

Tomáš Kulvajt (Dukla Praha): Na úvod herního „předvánočního“ bloku, ve kterém sehrajeme ještě další tři utkání, kluci odehráli zápas poctivě a s chutí. Věřím, že v dalších zápasech půjde nahoru i kvalita herního projevu.