3. kolo, 1.liga starších žákyň Čechy 2020/21

Sestava: Sobotková - Mocová, Smetanová, Řezníčková, Machytková - Minaříková, Köhlerová, Vojáčková - Pelíšková, Nováková, Krůtová

Střídající: Synovcová, Bednářová, Jinková

• Branky: 35. Krůtová, 73. Nováková - 3.,13.,35.,79. Hlaváčová, 66.Smejkalová
    Rozhodčí: Sliacký
  • Diváci: 30

Tomáš Zábojník, hlavní trenér: "Bohužel přišla první prohra v sezóně, ale můžeme si z ní hodně vzít. Zápas začal chybou v defenzívě a pak si hodně našich hráček přestalo věřit, dělali jsme zbytečné chyby vzadu a nabízeli soupeřkám spoustu šancí, kterými nepohrdly. V prvním poločase holky měly několik hezkých výpadů dopředu, ale neproměnily velké šance, až v závěru poločasu Krůtová uklidila míč do branky a snížila na 1:3. O poločase jsme se snažili holky nabudit, vlít do nich trochu sebevědomí a hlavně aby byly důraznější a přesnější. Právě důraz a přesnost bylo to, co naše hra v první půli postrádala. Ve druhém poločase holky bojovaly a hnaly se za kontaktním gólem, bohužel jsme opět neproměnili spoustu příležitostí a byli potrestáni gólem na 1:4. V závěru po rohovém kopu korigovala Nováková hlavičkou na 2:4 a tečku za utkáním udělala nejlepší hráčka soupeře Hlaváčová na 2:5. Holkám patří obrovský dík za bojovnost a přesto, že nám chyběly Černá a Douderová, jejichž absence byla v naší hře cítit, popasovaly se s tím holky nad míru dobře. Troufám si říct, že fotbalově jsme byli většinu zápasu lepší než náš soupeř, ale fotbal se hraje na góly a ty jsme nedali. Díky všem co dorazili fandit na zápas a my se teď musíme připravit na dalšího soupeře z Braníku."