4:0

(3:0)

6. kolo, 1.liga žen 2020/21

Dolejšová - Ajazi, Dudová (74´ Krůtová), Lišková 01 (74´ Lišková 02´)´, Strnadelová - Beránková, Kopčová (74´ Pavlasová), Skálová - Houbová (46´ Prošková), Dvorská, Hrobská (46´ Hašková)

Daniel Sakar, hlavní trenér: "Do zápasu jsme vstoupili zle, jelikož jsme inkasovali ze standardní situace hned ve třetí minutě. I přes inkasovaný gól jsem věřil tomu, že zápas dokážeme otočit, bohužel naše hra tomu vůbec neodpovídala. V prvním poločase mělo Brno hodně standardních situací, celkem z toho proměnili tři. Obraz hry v druhém poločase neodpovídal tomu, co chceme hrát. Ze hry se nám již druhý zápas po sobě vytratila kombinace, vyhrávání osobních soubojů a přechodová fáze do útoku. O poločase jsme si řekli, že ještě jdeme se zápasem něco udělat a zabojovat o body, i když jsme prohrávali 3:0. Ze začátku druhého poločasu jsme udělali penaltu, kterou Brno proměnilo na 4:0 a bylo v podstatě po zápase. Zápas rozhodli standardní situace, jelikož jsme ani jeden gól neinkasovali ze hry. Ani druhý poločas nepřinesl zlepšení hry. Měli jsme problém se dostat vůbec do zakončení a takhle zápasy vyhrávat nebudeme. Musíme navázat na první zápasy, kde byla bojovnost, nasazení, kombinace, přechodová fáze i zakončení. Tohle jsme teď postrádali a musíme se co nejrychleji k tomu vrátit."