PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP
6. kolo, sobota 3. 10. 2020, 11:00, Hrušovany u Brna
Horní Heršpice Horní Heršpice
4:0
(3:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha:

Dolejšová - Ajazi, Dudová (74´ Krůtová), Lišková 01 (74´ Lišková 02´)´, Strnadelová - Beránková, Kopčová (74´ Pavlasová), Skálová - Houbová (46´ Prošková), Dvorská, Hrobská (46´ Hašková)


Ohlasy trenérů

Daniel Sakar, hlavní trenér: "Do zápasu jsme vstoupili zle, jelikož jsme inkasovali ze standardní situace hned ve třetí minutě. I přes inkasovaný gól jsem věřil tomu, že zápas dokážeme otočit, bohužel naše hra tomu vůbec neodpovídala. V prvním poločase mělo Brno hodně standardních situací, celkem z toho proměnili tři. Obraz hry v druhém poločase neodpovídal tomu, co chceme hrát. Ze hry se nám již druhý zápas po sobě vytratila kombinace, vyhrávání osobních soubojů a přechodová fáze do útoku. O poločase jsme si řekli, že ještě jdeme se zápasem něco udělat a zabojovat o body, i když jsme prohrávali 3:0. Ze začátku druhého poločasu jsme udělali penaltu, kterou Brno proměnilo na 4:0 a bylo v podstatě po zápase. Zápas rozhodli standardní situace, jelikož jsme ani jeden gól neinkasovali ze hry. Ani druhý poločas nepřinesl zlepšení hry. Měli jsme problém se dostat vůbec do zakončení a takhle zápasy vyhrávat nebudeme. Musíme navázat na první zápasy, kde byla bojovnost, nasazení, kombinace, přechodová fáze i zakončení. Tohle jsme teď postrádali a musíme se co nejrychleji k tomu vrátit."

 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
4. Lokomotiva Brno H.H. 7 9:15 9
5. FK Dukla Praha 8 9:32 7
6. FC Slovan Liberec 7 6:22 6
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu