27.09.2020, 16:30

5. kolo, 1.liga žen 2020/21

FC Viktoria Plzeň

Sestava domácí:

Kubíková - Ajazi, Dudová, Lišková 01´, Strnadelová (83´ Žočková) - Skálová, Pavlasová, Kopčová (35. Lišková 02´) - Prošková, Dvorská (78´ Hašková) Hrobská.

Sestava hosté:

Hodnocení trenéra:

Daniel Sakar, hlavní trenér: "Zápas byl od začátku z obou stran plný soubojů, nakopávaných míčů, hodně často byla přerušená hra buď kvůli autu nebo faulu. Od pěkného fotbalu měl tenhle zápas hodně daleko. Do zápasu jsme vstoupili s vynucenými změnami v sestavě, to ale nemůže být pro nás výmluva za takový výkon. Do vedení jsme se dostali my, ale pak jsme si do konce zápasu dokázali vypracovat jenom 2 větší šance ke skórování. Plzeň dokázala vyrovnat ještě do poločasu díky dobře zahranému přímému kopu. Do šatny jsme šli s tím, že zápas je v celku vyrovnaný a věřili jsme, že zápas můžeme určitě vyhrát. To co jsme si řekli jsme nedokázali přenést na hřiště. V druhém poločase jsme se stěží dostali za polovinu soupeře a i když jsme se tam dostali, tak jsme se nedokázali dostat do zakončení - kromě jedné větší situaci ke konci zápasu. Začali jsme prohrávat souboje, hlavně na středu hřiště, nedokázali jsme podržet míč delší dobu. Plzeň zaslouženě vyhrála a získala první body v sezoně. My musíme zapracovat na zlepšení hry, ať jsou naše výkony lepší, než ten s Plzní."