PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott

Divočina na Julisce

31. 8. 2020 | Redakce

Divočina na Julisce

Ženský tým prohospodařil výborně rozehrané utkání proti Pardubicím.

2. kolo, neděle 30. 8. 2020, 10:30, Juliska, tráva
PardubicePardubice

Dukla Praha:

Kubíková - Strnadelová, Dudová, Lišková 01´, Hašková - Beránková (85. Lišková 02´), Pavlasová (55. Kopčová), Pakostová (75. Hrobská) - Houbová (55. Prošková), Dvorská, Skálová

Pardubice:

Maršíková - Vejrová, Kupková, Vodvárková (30.Ličmanová), Kabeláčová (30.Ninczová), Matějková, Neradová, Novotná, Pavlasová (90.Fialová), Kubečková (30.Růžičková), Kunáková

Branky: 3.Pakostová, 7.Strnadelová, 10.Skálová, 27.Dudová, 85.Hrobská - 49., 64.Ninczová, 55., 78.Novotná, 83.Růžičková
ČK: Houbová (Dukla Praha)
Rozhodčí: Šálková - Špindlerová, Kortanová

Daniel Sakar, hlavní trenér: "Odehráli jsme 2 naprosto rozdílné poločasy. Do prvního poločasu jsme nastoupili výborně, líp to asi ani nešlo. Dali jsme 2 velmi rychlé góly, pak jsme do 30 minuty přidali další 2. Holky v prvním poločase hráli přesně to, co jsme si řekli. Věděli jsme, kde máme soupeře zatlačit, kde si máme dát pozor a to hráčky splnili. Taky mám radost, že jsme dokázali dát 2 góly ze hry, 2 ze standardních situací a k tomu jsme dokázali ubránit standardní situace Pardubic, o kterých jsme věděli, že jsou nebezpečné. S prvním poločasem jsem maximálně spokojen, samozřejmě byly tam drobné chyby, ale nic zásadního. V kabině jsme si řekli o přestávce, že ještě není po zápase, i když je to 4:0. To, co se stalo ve druhém poločase nečekal nikdo z nás. Po 2 minutách jsme inkasovali gól a Pardubice se ihned chytili. Za chvíli už to bylo 4:2 a věděli jsme, že to bude ještě problém. Ve druhém poločase jsme nestačili fyzicky - prohrávali jsme fyzické souboje, nestačili jsme ani rychlostně. Tohle rozhodlo druhý poločas. Pardubice jako polité živou vodou snížili na 4:3, za několik minut vyrovnali na 4:4 a utkání ještě dokázali otočit na 4:5. Dokázali jsme sice vyrovnat na 5:5, což jsem rád, když se podívám na to, jak jsme na tom byli psychicky po gólu na 4:5. Každopádně gól na 5:5 beru jako malou náplast na tak velkou ránu. V momentě když vedeme poločas 4:0 tak nesmíme ztratit 3 body. Takové zápasy se musí dohrát vítězně. Jsem velice rád, že jsme dokázali dát v lize v jednom zápase 5 gólů, ale jsem zklamaný, že jsme i 5 gólů inkasovali. Druhý poločas si musíme rozebrat, aby se takové něco už neopakovalo a taky ať jsme co nejvíc připraveni na další zápas s Libercem."

P Tým Tým Z S B
4. FC Slovan Liberec 4 4:10 6
5. FK Dukla Praha 4 6:14 4
6. FK Pardubice 4 10:10 4