PORTRÉTY Z JULISKYMartin Chlumecký
PU, úterý 11. 8. 2020, 18:30, Březiněves, tráva
ČR WU17 ČR WU17

Dukla Praha:

Sestava: Dolejšová - Ajazi, Strnadelová, Dudová, Hašková - Beránková, Pavlasová, Dvorská - Prošková, Houbová, Skálová

Střídaly: Žáková, Žočková, Novotná, Lišková Tereza 02´, Hrobská, Pergnerová

Branky: 7.Střížová, 27., 45. Dinh Thanhová, 47.Freislerová, 58.Nedvědová, 70.Pouvová
Rozhodčí: Šulcová - Šafránková, Špindlerová

Daniel Sakar, hlavní trenér: "Čekal nás třetí zápas v rozmezí 6 dnů, což trochu ovlivnilo i náš výkon. Soupeř byl běhavější a rychlejší. Chodili jsme pozdě do soubojů a i když jsme se do souboje dostali včas, tak jsme polovinu z nich prohráli. Měli jsme tím pádem problém získat míč, ale taky i udržet jelikož jsme v některých momentech kazili úplně jednoduché přihrávky. Co mě nejvíc mrzí je to, že jsme si nedokázali vypracovat vyložené šance ke skórování. Míč se nám dařilo udržet jenom vzadu, v momentě když jsme hráli nahoru, tak nás soupeř dobře dostupoval, ale z naší strany taky chyběl lepší pohyb a nabídka. Před generálkou s Brnem jsme dostali lekci, z které se musíme poučit a neopakovat chyby z tohodle zápasu."

P Tým Tým Z S B
4. FC Slovan Liberec 4 4:10 6
5. FK Dukla Praha 4 6:14 4
6. FK Pardubice 4 10:10 4