30.07.2020, 18:30

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Kubíková - Hašková, Strnadelová, Dudová, Lišková Tereza ´02 - Beránková, Pavlasová, Pakostová - Ajazi, Dvorská, Hrobská

Střídaly: Dolejšová, Žočková, Houbová, Lišková Tereza ´01, Prošková, Skálová, Novotná

• Branky: 10., 42., 45+1.Hrobská, 11.Pavlasová, 48.Beránková, 50.Lišková Tereza ´01, 57.Houbová, 61., 79., 80.Skálová
  • Diváci: 100

Hodnocení trenéra:

Daniel Sakar, hlavní trenér: "Zápas trochu ovlivnilo velké teplo, ale i tak předvedly holky dobrý výkon. Celý zápas jsme kontrolovali hru, soupeře jsme nepustili do větší šance. Jsem rád, že se nám podařilo udržet čisté konto, což se nám první dva zápasy nepodařilo. Vytvořili jsme si hodně gólových příležitostí, ale dalo se z toho vytěžit i víc než 10 gólů. Jsem rád, že se holky víc odhodlávají ke střelám z větší vzdálenosti, z čeho dnes padlo několik gólů. Už třetí zápas jsme některé hráčky zkoušeli na různých pozicích, teď se to začne pomalu stabilizovat, aby jsme do soutěže byli co nejvíc připraveni."