PORTRÉTY Z JULISKYVojtěch Hadaščok

První příprava před restartem. Na prvoligovou Plzeň jsme nestačili

13. 5. 2020 | Redakce

První příprava před restartem. Na prvoligovou Plzeň jsme nestačili

Tým Romana Skuhravého se poprvé od 7. března sešel k zápasu. Dukla se v polovině týdne vypravila na půdu prvoligové Plzně, kde podlehla tamní Viktorii 1:3.

přát., středa 13. 5. 2020, 14:00, Stadion v Luční ulici
Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň

Viktoria Plzeň:

Hruška – Řezník, Hejda, Brabec, Limberský (73. Hloušek) – Kalvach, Bucha, Čermák – Kayamba, Beauguel, Kopic

Dukla Praha:

Hruška – Dancák, Piroch, Chlumecký – Doumbia (65. Kozel), Kozma, Tetour, Preisler, Souček (65. Ullman) – Fábry (46. Ayong), Holík (46. Hašek)

Branky: 10. Bucha, 15. a 64. Čermák – 20. Holík

Do Plzně odcestovalo ve středu celkem šestnáct hráčů včetně čerstvé posily Davida Kozla. Dukla prohrávala na půdě úřadujících vicemistrů od 10. minuty, kdy se trefil Pavel Bucha. O pět minut později přidal další branku domácích Aleš Čermák, na něhož krátce poté zareagoval snížením na 1:2 Lukáš Holík. O konečném výsledku 3:1 pro svěřence Adriána Guľy rozhodl v 64. druhým gólem v utkání Čermák.

„V první řadě jsme šťastní, že to zase všechno začíná. Měl jsem obavy, protože jsem v tréninkovém procesu viděl hodně nepřesností ve vnímání součinnosti. Úvodní poločas ukázal obrovskou kvalitu Plzně a respekt z naší strany. V kontextu celého utkání jsem ale spokojený, jakým způsobem jsme odpracovali celý duel a herně zvládli hlavně druhý poločas,“ hodnotil porážku kouč Roman Skuhravý.