PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

WU13: Těsná výhra nad Teplicemi

15. 9. 2019 | Redakce

WU13: Těsná výhra nad Teplicemi

Třetí kolo doma ve Statenicích proti Teplicím.3. kolo, sobota 14. 9. 2019, 10:30, Statenice, tráva
Dukla Praha Dukla Praha
3:1
(1:1)
TepliceTeplice

Dukla Praha: Douderová - Bednářová, Černá, Herejtová, Kadlecová, Kárová, Lauková, Makovičová, Řezníčková, Šimková, Štěchová, Vališová
Teplice: Dlouhá - Čápová, Buriánková, Fialová, Forstová, Henychová, Kratochvílová, Málková, Rynešová, Sedláková
Branky: 28.Černá, 39.Herejtová, 66.Kárová
Rozhodčí: Sliacký
Diváci: 30

Komentář

Zápas začal velmi zostra. Několik střel na branku Teplice pochytala Dlouhá, nebo šly střely těsně mimo branku. Gólově skončila až možná nejmenší šance ve 28.minutě, kdy Lenka Černá dorazila míč do opuštěné branky 1:0. Teplice z ojedinělého výletu na naši polovinu vyrovnal těsně před koncem z kopačky Málkové 1:1.

Druhá polovina se opět nesla v duchu dobývání teplické branky. To se podařilo ve 39.minutě Adéle Herejtové 2:1. Na konečných 3:1 upravila a tým uklidnila Anežka Kárová 3:1.

Ohlasy trenérů

Ondřej Havlas, hlavní trenér: "Velmi těžké utkání. Jsem rád, že i přes několik chyb jsme utkání zvládly především herně. Stále tam jsou nedostatky, ale to je na začátku sezóny normální. Dostáváme branky z našich chyb v rozehrávce, ale je hrozně důležité v tom vydržet a zlepšovat se."

 

Související články

Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu