Dukla B: Zaskočili jsme domácí Přepeře, které náskok Dukly již nedotáhly

FK Přepeře

13. kolo, ČFL skupina B muži B 2019/2020

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Truksa - Krasnický, Kvesic, Nesvadba, Tvaroha - Jarosz, Sedláček, Novotný, Díl - Volf, Pavlata.

Sestava hosté: Janda - Kosík, Novák, Kovernikov, Douděra, Mentberger, Trávníček, Jakab, Veniger, Houha, Kim.

• Branky: 49. a 78. Synek, 92. Nesvadba - 17. a 74. (pen) Jakab, 28. Mentberger, 56. Houha.
    ČK: 74. Tvaroha.
Ve třináctém kole zajížděl B-tým Dukly do Přepeř, aktivního nováčka ČFL, který v minulém kole přivezl tři body ze Zbuzan. Dukla naproti tomu v minulém kole podlehla v domácím prostředí béčku Bohemians. Přepeře v dosavadních dvanácti kolech získaly o dva body více než Dukla, a tak byly v zápase mírným favoritem. Do zápasu však lépe vstoupili mladíci Dukly a po poločasovém vedení o dvě branky, i přes vynaložené úsilí domácích o vyrovnání, své vedení udrželi a odvážejí si zaslouženě tři body. Dukla se tak po třináctém kole v tabulce posunula před svého soupeře na desáté místo v tabulce se ziskem 19 bodů.