Dukla B: Krutá prohra 0:5 s "klokany" - na smrtící brejky jsme nezareagovali

0:5

(0:3)

12. kolo, ČFL skupina B muži B 2019/2020

FK Bohemians 1905 B

Sestava domácí: Šťovíček - Veniger, Fišl, Kovernikov (46. Novák), Ullman (30. Kim), Studnička (46. Kosík), Mentberger (46. Jakab), Kozel, Lauko, Houha (46. Trávníček), Palacios.

Sestava hosté: Valeš - Václavík, Bederka, Kostl, Vondra - Vrána (65. Ogiomade), Havlena (46. Osmančík), Buneš (83. Vala), Farkaš, Nátr (73. Zeman) - Ugwu (60. Le Tuan).

• Branky: 16. a 39. Ugwu, 29. Nátr, 80. Le Tuan, 90. Osmančík.
Ve dvanáctém kole sehrál B-tým Dukly v Jirnech pražské derby s béčkem Bohemians 1905. Hosté v dosavadních jedenácti kolech získali o bod méně než Dukla, ale v zápase Dukla lepší postavení v tabulce nepotvrdila, a tak Boheminas získaly po dnešním zápase o dva body více než Dukla a posunuly se před ní v tabluce ČFL, sk. B. Bohemians v zápase přehustily střed hřiště a vyrážely do rychlých brejků přes vysunutého útočníka Ugwu. Když po prvním poločase svítilo na ukazateli skóre 0:3, zdálo se nemožné zápas otočit ve prospěch Dukly. Nakonec ani prostřídání čtyř hráčů najednou o půli k otočení skóre nestačilo a po dvou dalších brankách Bohemians v závěrečné desetiminutovce se skóre zastavilo na hrozivé výši 0:5. Nutno uvést, že, i když se Dukla ve druhé půli zlepšila, nakonec zaslouženě prohrála, a tři body putují do Vršovic.