Dukla B: Po celkově vyrovnaném zápase s béčkem Jablonce nemáme ani bod

FK Dukla Praha

10. kolo, ČFL skupina B muži B 2019/2020

FK Jablonec B

Sestava domácí: Šťovíček - Novák (77. Vyleta), Fišl, Kovernikov, Veniger (46. Houha), Studnička, Kozel (64. Palacios), Trávníček, Lauko (59. Kim), Ullman, Ayong.

Sestava hosté: Vajner - Štěpánek, Dočekal, Koblížek, Skuhravý - Haitl (83. Buchlovský), Kubista, Rozkovec, Černák (64. Kinčl) - Velich (73. Munzar), Daníček.

• Branky: 39. Skuhravý.
V desátém kole přivítal B-tým Dukly v Jirnech sousedy v tabulce, béčko FK Jablonec. Hosté v dosavadních devíti kolech získali o bod více než Dukla, a tak se očekával vyrovnaný zápas. Po dvou rozdílných poločasech, kdy si v první půli více brankových příležitostí vytvořili hosté z Jablonce, se ve druhé půli karty obrátily, ale Dukla své čtyři gólové příležitosti neproměnila, a tak si hosté díky lepší produktivitě odvážejí tři body. V rychlém, svižném zápase vidělo 80 diváků pěkný fotbal. Dobře rozhodovala trojice rozhodčích, v čele s hlavním rozhodčím Švagrem a asistenty Ulrichem a Vokounem.