Dukla B: Neproměněné šance a špatná obrana se promítly do porážky ve Velvarech

TJ Slovan Velvary

4:1

(1:1)

7. kolo, ČFL skupina B muži B 2019/2020

Sestava domácí: Měsíček - Šimkovský, Rubeš, Ippolito, Chábera - Vopat (83. Muller), Tenkl (75. Valenta), Havránek (46. Bulíř), Krištof - Dolejší (62. Kafka), Dvořák (78. Polák).

Sestava hosté: Janda - Veniger (75. Novák), Fišl, Kovernikov, Dancák, Mentberger (62. Studnička), Kott, Lauko, Ullman (72. Vyleta), Palacios (62. Kim), Bezdička (72. Trávníček).

• Branky: 43. Rubeš, 62. Tenkl, 66. Ippolito, 90. Kafka - 39. Ullman.
Ve sedmém kole zajížděl B-tým Dukly na hřiště TJ Slovan Velvary, jehož dres oblékají dva bývalí hráči Dukly Tomáš Tenkl a jako kapitán Ladislav Vopat. Dukla se v prvním poločase dostala zaslouženě do vedení v 39. minutě Ullmanem, když Dukla neproměnila ještě další čtyři gólové střelecké příležitosti. Domácí ale do poločasu stačili po trestném kopu srovnat skóre. Když mladíci Dukly opět po zaváháních v obraně po standardních kopech Velvar prohrávali v 66. minutě o dvě branky a sami promarnili další "tutovku" v 78. min. Vyletou, domácí potvrdili své vítězství čtvrtým gólem v síti Dukly v 90. minutě, a připravili tak mladíkům Dukly krutou porážku 4:1.