Dukla B: Otočený zápas a tři body z Brozan

Sokol Brozany

2:3

(2:3)

3. kolo, ČFL skupina B muži B 2019/2020

Sestava domácí: Raicevic - Bubeníček, Obrtík, Vojvodic, Luzin - Cibulka - Mešič (78. Jakš), Bories Peréz, Hloušek (46. Walter) - Hovsepyan, Aljinovic.

Sestava hosté: Šťovíček - Dancák, Novák, Fišl, Veniger (79. Kosík), Lauko, Jakab (62. Kozel), Kovenikov (46. Trávníček), Kott, Houha (54. Kim), Vyleta (60. Palacios).

• Branky: 7. Hovsepyan, 12. Ajnovic - 22. Jakab, 27. Vyleta, 39. Lauko.
Ve třetím kole zajížděl B-tým Dukly na hřiště dlouholetého účastníka ČFL, SK Sokol Brozany. Po "divoké" první půli, kdy Dukla, ač prohrávala ve dvanácté minutě již 2:0, otočila skóre a ve 39. minutě se dostala do vedení 2:3. Ve druhé půli se vytáhli oba brankáři a zneškodnili několik brankových příležitostí protivníka. Skóre z první půle se proto již nezměnilo, a tak utkání skončilo importem tří bodů od Ohře do hlavního města.