Dukla B: Premiéra v ČFL se nepodařila, domácí Zápy rozhodly během první půle

SK Zápy

5:2

(3:0)

1. kolo, ČFL skupina B muži B 2019/2020

Sestava domácí: Soukup - Hašek, Jelínek (K), Pávek, Hakl - Matoušek (67. Skuhravý), Putz (78. Stehno), Eliáš, Hron - Koutenský, Matějka (82. Duben).

Sestava hosté: Šťovíček - Kosík (60. Veniger), Fišl (60. Novák), Kovernikov, Kott, Mentberger (70. Houha), Jakab (46. Studnička), Lauko, Ullman, Bezdička, Kim (70. Kolman).

• Branky: 4. a 48. Putz, 10. Jelínek, 37. Hron, 69. Matějka - 56. Studnička, 87. Kott.
K premiérovému zápasu B-týmu Dukly přiřkl los soupeře nadmíru těžkého, protože SK Zápy v loňském ročníku ČFL skončily jen se čtyřbodovou ztrátou na pěkném druhém místě za postupujícím Vyšehradem. Domácí své loňské kvality potvrdili i v prvním kole nového ročníku, když se během prvních deseti minut dostali do dvougólového vedení a po vstřelení třetího gólu v 37. minutě rozhodli v podstatě zápas již během prvního poločasu. I když B-tým Dukly se po prostřídání během druhé půle dostal do několika nadějných příležitostí a zkorigoval výsledek alespoň dvěma góly, domácí udrželi rozdíl tří gólů a zvítězili zaslouženě 5:2. Za domácí tým nastoupil na postu pravého obránce bývalý hráč Dukly, šestatřicetiletý Pavel Hašek.