PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý

...

4. kolo, neděle 15. 9. 2019, 14:30, Pod Vinicí, Pardubice, tráva
Pardubice Pardubice

Pardubice: Bidlová - Merklová (58.Vlačihová), Reinberková, Kupková, Matějková (72.Fialová), Dvořáková, Ličmanová, Novotná (46.Pavlasová), Kunáková, Prokůpková (46.Neradová), Kubečková (53.Ninczová)
Dukla Praha: Dolejšová - Senická (46.Lišková), Skálová (89.Sovany), Žočková, Hrobská, Houbová (79.Hladíková), Dvorská, Strnadelová, Novotná (46.Davidová), Beránková, Dudová
Branky: 34., 42.Dvořáková - 24.Strnadelová, 44.Houbová, 45+2.Hrobská
ŽK: Matějková - Houbová
Rozhodčí: Holakovská - Kortanová, Dibelková

Antonio Console, hlavní trenér: "Další velmi obtížné utkání. Věděli jsme že to nebude snadné, takže jsme na holky apelovaly ať jsou koncentrované po celou dobu utkání. Oba týmy bojovali o každý metr hřiště. V prvním poločase bylo několik zvratů. Nejdříve jdeme do vedení, pak prohráváme o gól a do šaten jdeme zase o gól šťastnější. Nakonec se nám výsledek podařilo udržet až do konce utkání. Myslím, že můžeme hrát lépe než tento zápas, takže máme opět na čem v týdnu pracovat. Jsem rád za výsledek a získané tři body, které se z Pardubic nebudou vozit lehko."

P Tým Tým Z S B
4. 1.FC Slovácko 11 15:21 15
5. FK Dukla Praha 11 12:40 11
6. Lokomotiva Brno H.H. 11 14:30 11