PORTRÉTY Z JULISKYRadek Havala

U16: Doma vítězně s Olympií

13. 5. 2019 | Redakce

U16: Doma vítězně s OlympiíV dalším kole ligy se naše šestnáctka utkala doma s Olympií Hradec Kralové. Kluci na hřišti dominovali a v poločase vedli už 6:0! Ve druhém přidali ještě další 3 branky a soupeře porazili 9:0.

25. kolo, neděle 12. 5. 2019, 12:30
9:0
(6:0)
Olympia Hr. KrálovéOlympia Hr. Králové

Dukla Praha: Kinský – Rada (45. Novotný), Suchan, Löffler, Fojt – Krenciv (46. Dudek), Kasal (76. Spilka), Špatenka – Žiga, Villaseca, Barcal (46. Jakoubek).
Branky: 3. Villaseca (Kasal), 13. Žiga (Villaseca), 16. Villaseca (Fojt), 21. Villaseca (Kasal), 26. Kasal (Villaseca), 39. Špatenka (Villaseca), 77. Villaseca, 89. Dudek (Spilka), 90. Spilka (Jakoubek).