PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Tetour

U18: Mnoho neproměněných šancí rozhodlo o naší porážce

13. 5. 2019 | Redakce

U18: Mnoho neproměněných šancí rozhodlo o naší porážce

V sychravém nedělním utkání jsme se utkali s týmem Olympie Hradec Králové. Mnoho zahozených šancí a individuálních chyb bylo příčinou, proč jsme nebyli v tomto zápase úspěšní.

25. kolo, neděle 12. 5. 2019, 10:15
Olympia Hr. KrálovéOlympia Hr. Králové

Dukla Praha: Šmejkal – Volf, Čížek, Hrubeš, Soukup, Březina, Bílek, Watkins, Vácha, Mládek, Jeřábek.
Branky: 24. Bílek (Hrubeš, Soukup), 45. Vácha (Bílek, Hrubeš).

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a od začátku jsme ve hře dominovali, bohužel jsme v celém zápase hledali varianty, které byly složité, komplikované a nepřímočaré. Tím jsme dali soupeři čas se zformovat a nevyužívat prostor na kraji hřiště, kde jsme soupeře jasně přehrávali. Gólově jsme se prosadili dvakrát, soupeř korigoval do poločasu jedním gólem. V tom druhém jsme postupně zahodili několik vyložených šancí a soupeř nás z prvního vážnějšího protiútoku gólově potrestal. V následných minutách jsme se nadechovali k většímu tlaku, který díky nepřesnostem nepřicházel, naopak po jedné z nepřesných přihrávek běžel soupeřův hráč sám na naši branku. Ve vápně byl dostoupen Váchou, který si ho odstavil tělem. Soupeř to bohužel neustál a upadl, rozhodčí odpískal penaltu, která znamenala následně vedení soupeře a nakonec i tříbodový zisk pro hostující tým. Gratulujeme soupeři a přejeme mnoho úspěchů v dalších kolech.