PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Tetour

U17: Střelců pomálu, gólů bohatě

25. 4. 2019 | Redakce

U17: Střelců pomálu, gólů bohatěAčkoliv si zapisoval hlavní sudí Vnuk během zápasu celkem 5 branek, k uzavření zápisu o utkání mu vystačila pouze 2 jména. Gólová razítka pro hosty opatřil Daniel Fila, pro domácí Václav Kočí.

30. kolo, středa 17. 4. 2019, 17:15
Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno

Dukla Praha: Štefan - Kozojed, Uhlíř, Noll, Hypius (Terentiev) - Mejdr (Hudec), Kleček, Šátek - Janovský (Šebrle), Kočí (Denisenko), Drtina (Novotný).
Branky: Kočí 3

Neobyčejný příběh prvního domácího střetnutí na přírodní trávě odstartoval v perfektně připraveném jirenskem areálu gól Zbrojovky. Pro dukeláckou sedmnáctku byl tento moment natolik silným pohnutím, že otočila vývoj na svou stranu málo vídaným způsobem - hattrickem za zhruba pět minut.

Do příštích her je třeba nachystat znatelnější gradaci týmového výkonu do druhé půle. Můžeme-li si díky připravenosti kádru dovolit "luxus" oživení sestavy o přestávce o čtyři nové muže, musí být příliv čerstvé energie logicky daleko citelnější.