PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

U16: S Teplickou U17 kluci odehráli velmi slušné utkání

1. 10. 2018 | Redakce

U16: S Teplickou U17 kluci odehráli velmi slušné utkáníVíkendové domácí utkání kategorie U16 nezvládla s teplickými U17 rozdílem tří branek.8. kolo, pátek 28. 9. 2018, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
0:3
(0:2)
TepliceTeplice

Dukla Praha: Spilka - Rada, Löffler, Suchan (46. Tomek), Fojt – Krenciv, Kasal (46. Koula, 71. Jakoubek), Barcal – Ulman, Dudek (46. Maňas), Komani (46. Novotný).

Komentář

S Teplicemi jsme odehráli slušné utkání. V první části poločasu jsme byli i poměrně často na míči, postupně se ale hra přesunula na naši polovinu, kde si Tepličtí vypracovali spoustu rohových kopů a centrovaných míčů do našeho vápna. My jsme se snažili při jakékoliv příležitosti ohrozit protiútokem branku hostů, což se nám i celkem dařilo. Bohužel jsme nedokázali skórovat ani z jedné slibné příležitosti – buď nám chyběl půlkrok nebo jsme nezavřeli zadní tyč apod. Ve II. poločase měli tepličtí ještě více ze hry a několikrát nás podržel i Dan v brance. Kluci se ale nadále snažili hrát naši konstruktivní hru a byli aktivní i směrem dopředu. Škoda, že jsme nedokázali skórovat aspoň z jedné ze tří silných možností, které jsme tam měli. I přes prohru ale musíme kluky pochválit za předvedenou hru a na detailech předfinální a finální fázi budeme dál poctivě pracovat. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu