V Jablonci Dukla body nezískala

FK Jablonec

28. kolo, Fortuna liga 2018/19

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Hrubý – Břečka, Holeš, Hovorka, Sobol – Hübschman (C), Jovović (89. Acosta), Považanec, Trávník – Vatajelu (55. Kratochvíl), Chramosta (80. Ikaunieks).

Sestava hosté: Rada – Ostojič, Ďurica, Souček – Douděra, Doumbia, Hanousek, Podaný – Holík (74. Djuranovič), Hadaščok (69. Miloševič), González (46. Tetour).

• Branky: 41. Chramosta, 56. Hubschman - 22. Holík. ŽK: 12. Souček, 90. Ďurica, 90+1. Douděra. ČK: 37. Doumbia. Rozhodčí: Ginzel - Pelikán, Poživil.
  • Diváci: 2385
Ve 28. kole vyjela Dukla do Jablonce, který patří v této sezoně mezi nejlepší týmy ligy a účast ve skupině hrající o titul už má jistou. Dobře rozehraný zápas jsme bohužel ztratili a body jsme nezískali.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: "Začátek zápasu se vyvíjel tak, jak jsme chtěli, poctivě jsme bránili, brankář nás podržel v šancích domácích. Dostali jsme se do vedení 1:0, bohužel nešťastná minuta s vyloučením Doumbii pro nás byla osudná. Domácí jsou zkušené mužstvo a nepustili nás do ofenzivy. Vážím si toho, jakým způsobem hráči odpracovali zápas, dneska to v deseti nebylo jednoduché. Soupeř je tak kvalitní, že svou výhodu bezezbytku využil. Mrzí mě druhý gól, Tomáš to trefil fantasticky. Porážka byla zasloužená, výkon Dukly byl ale pracovitý, to nám skýtá možnosti do dalších zápasů."