Olomouc nás porazila 4:0

FK Dukla Praha

23. kolo, Fortuna liga 2018/19

SK Sigma Olomouc

Sestava domácí: Rada – Raspopovič, Ďurica, Bezpalec – Douděra, Krunert (46. P. González), Kovaľ, Tetour (72. Djuranovič), Miloševič (C) (46. Hadaščok) – Holenda, Podaný.

Sestava hosté: Buchta – Sladký, Beneš, Jemelka, Vepřek (C) – Kalvach – Zahradníček, Houska, Plšek (82. P. Dvořák), Texl (73. Falta) – Nešpor (87. Yunis).

• Branky: 35. Zahradníček, 41. Kalvach, 86. Nešpor, 90+1. Kalvach.
    ŽK: 28. Krunert, 82. Ďurica – 42. Nešpor, 50. Vepřek.
    Rozhodčí: Berka – Pelikán, Pospíšil
  • Diváci: 1413
Od Olomouce jsme v sobotu odpoledne schytali krutou porážku. Už po prvním poločase jsme prohrávali 0:2, ve druhém hosté přidali další dva góly. Dukla nevstřelila ani jeden, zůstává s 16 body na posledním místě tabulky.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: „Na začátku zápasu bylo vidět, že obě mužstva vyčkávají, jeden z klíčových momentů byla naše neproměněná šance za stavu 0:0. Dlouhodobě se potýkáme s tím, že když branku dostaneme, přestávají nám fungovat základní fotbalové věci. To se promítlo do zbytku zápasu. Dneska jsme krutě nahlédli do zrcadla, rozhodně tu nebudu kopat do hráčů, protože já jsem trenér, já jsem za to zodpovědný. Níž už to nejde. Jsou věci, bez kterých se nemůžeme hnout dál, a to je třeba plnění povinností do defenzivy, mrzí mě to na tom ze všeho nejvíc. Zasloužená, možná krutá prohra, zápas jsme si představovali jinak.“