PORTRÉTY Z JULISKYIvan Ostojič
Bohemians 1905Bohemians 1905

Aktuálně z kategorie

U8: Ondrášovka Cup 2015 U8

18. 5. V sobotu a v neděli jsme se zúčastnili turnaje Ondrášovka Cup v Táboře. V základní čtrnácitčlenné skupině jsme skončili třetí, s bilancí 8 vítězství, 4 remízy a 1 prohra. Ve zlaté skupině jsme bojovali statečně, 4x jsme zvítězili a spolu s třemi prohrami nás součet bodů vynesl na konečnou pátou příčku, což považujeme, vzhledem k silnému obsazení za velký úspěch. Všem hráčům patří velký dík za výkony, odhodlání a srdce, které do každého utkání vkládali. Naše hra se nám líbila, kluci se snažili o technický fotbal a myslím, že nezklamali. Byli hrdí na svůj klub. Odkaz na výsledkový servis Ondrášovka Cupu 2015

U8: Na turnaji v Edenu jsme skončili osmí.

30. 11. Dnes jsme se zúčastnili silně obsazeného turnaje v rámci SlaviaTour 2014. V konkurenci 16 mužstev jsme nakonec skončili osmí. Turnaj se hrál na počet vstelených branek, nikoliv na body. Po prvním ospalém utkání, které jsme o branku prohráli s Xaverovem, jsme již hráli dobrý fotbal a jen o vlásek /3 vstřelené branky/ nám unikl postup do skupiny, jenž hrála o medaile. Klukům patří velký dík za bojovnost, se kterou Duklu reprezentovali.

U8: Dukla U8 - Motorlet U8 20:16

8. 11. Komentář Petra Popoviče: V sobotu jsme narazili na velmi vyspělého soupeře, který s námi odehrál vyrovnané utkání. Hrál se oboustranně útočný fotbal a padali pěkné branky. Po lehce ospalém začátku, jsme dokázali hrát více než vyrovnanou roli a nakonec se nám podařilo zvítězit. Klukům patří pochvala.