PORTRÉTY Z JULISKYIvan Ostojič
    FANSHOP

U16: Ve Vlašimi jsme zvítězili o čtyři branky

28. 3. 2018 | Redakce

U16: Ve Vlašimi jsme zvítězili o čtyři brankyPo celou dobu utkání jsme měli herní převahu a drželi jsme častěji míč na svých kopačkách. V prvním poločase jsme se ale nedokázali opakovaně dostávat do brankových příležitostí a z velké územní převahy jsme po pěkné kombinaci vytěžili jednu branku. Ve druhém jsme zlepšili efektivitu zakončení a přidali další tři góly. Utkání skončilo naším vítězstvím v poměru 4:0.19. kolo, čtvrtek 29. 3. 2018, 12:15
Vlašim Vlašim
0:4
(0:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Štefan – Helík (40. Denisenko), Mejdr, Noll, Chalupa (40. Kleček), Terentjev, Mareš, Novotný – Hudec (40. Mlejnek), Šátek, Hypius (40. Kočí).
Branky: 32. a 55. Šátek, 52. Mejdr, 65. Uhlíř.

Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček: "V prvním poločasu nám trochu vázla plynulost kombinací, kluci přidržovali míč a dlouho jsme se proti pozorné obraně domácích nemohli prosadit. Podařila se nám pěkná akce středem hřiště a šli jsme do vedení. Ve druhé půli jsme ke zlepšené kombinační fázi přidali i efektivitu do zakončení a třikrát se nám podařilo skórovat. Přejeme celému týmu hezké velikonoční prázdniny a těšíme se na další utkání. Děkujeme také rodičům za podporu."

 


Fotogalerie


Partneři klubu