PORTRÉTY Z JULISKYMichal Bezpalec
    FANSHOP

U16: V Ústí nad Orlicí jsme jednoznačně zvítězili

26. 3. 2018 | Redakce

U16: V Ústí nad Orlicí jsme jednoznačně zvítěziliV dalším utkání jsme zajížděli do našeho známého prostředí v Ústí nad Orlicí, kde kluci prožili spoustu hezkých dní při našich soustředěních. Od první minuty jsme drželi utkání pevně ve svých rukách a skóre postupně narůstalo. Nakonec jsme po jednoznačném průběhu zvítězili v poměru 12:0.18. kolo, sobota 24. 3. 2018, 12:30
Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
0:12
(0:5)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Štefan – Helík (65. Hudec), Kočí (40. Kleček), Noll , Chalupa (40. Denisenko) – Uhlíř, Novotný, Mareš (40. Kleček) – Šátek, Peřina (40. Erdmann), Terentjev (40. Mejdr).
Branky: 5x Šátek, 2x Hudec, 1x Noll, Chalupa, Denisenko, Mareš, Erdmann.

Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček: "Po celé utkání jsme měli trvalou herní převahu, kterou jsme dokázali zúročovat i střelecky. Ústečtí silně vzdorovali prvních dvacet minut, ale v následujícím průběhu jsme pěknými kombinacemi i střelami z dálky stříleli gól za gólem. Pochvala klukům za aktivní a brankově plodný výkon a poděkování rodičům, kteří nás přijeli podpořit. V příštím týdnu nás netradičně v úterý a ve čtvrtek čekají další dvě mistrovské utkání. V úterý s Tempem, dohrávka doma na Julisce, a ve čtvrtek předehrávka kvůli velikonočním svátkům ve Vlašimi." 

 


Fotogalerie


Partneři klubu