PORTRÉTY Z JULISKYMarek Hanousek

28. 5. 2018 | Redakce

U17: Nedělní mistrovské utkání proti Bohemians Praha skončilo těsnou porážkou 1:2V nedělním zápase se hráči U17 utkali na hřišti v Suchdole s týmem Bohemians Praha 1905. Skóre se na konci zápasu zastavilo za stavu 1:2 ve prospěch hostujícího týmu.

27. kolo, neděle 27. 5. 2018, 12:30
Bohemians 1905Bohemians 1905

Dukla Praha: Šmejkal - Matoušek, Peake, Uhlíř, Mládek (41. Haniak) – Jeřábek (50. Kočí), Zakharchenko, Křenek - Hrubeš, Novotný, Watkins (57. Jančí).
Branky: 80. Haniak (Zakharchenko, Jančí).

Filip Soukup: "Začátek utkání jsme zahájili aktivněji, kdy jsme měli několik šancí na vstřelení prvního gólu. To se nám bohužel nepodařilo. Soupeři se dařilo využívat našich chyb, aby ohrozili naši branku. To se stalo již ve 14. minutě, kdy jsme vlastním nedůrazem dali soupeři možnost k zakončení, čehož soupeř využil a vstřelil první branku v zápase. Od tohoto momentu se hra více vyrovnala. My jsme si nepočínali optimálně a řešili jsme situace více individuálně, než týmově. Do poločasu se již skóre neměnilo a to i díky oběma brankařům, kteří si počínali v obtížných situacích velmi dobře. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně, ale bohužel se nám nedařilo proměňovat klíčové situace v důležitou první branku. Velký podíl na tom měl brankář hostí, který držel naděje na dobrý výsledek až do samotného závěru utkání. Soupeř navíc udeřil ještě jednou, po našem dalším zaváhání hluboko v pokutovém území uklidil míč do prázdné brány – 0:2. Dařilo se nám o poznání více dostávat až do stoprocentních situací, bohužel ani zde jsme nezachovali chladnou hlavu a prováhali jsme ideální moment ke korekci skóre. Ta přišla bohužel až v poslední minutě utkání, kdy po pěkné akci mířil přesně Haniak, který ozdobil svůj velmi dobrý výkon i brankou. Klokani si tak doskákali pro 3 body a mohli být šťastnějším týmem."