U17: V Náchodě jsme zvítězili vysokým rozdílem

26. kolo, Česká liga dorostu U17 B 2017/18

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Šmejkal – Haniak (60. Urban), Kozojed, Peake, Matoušek – Jeřábek (40. Zakharchenko), Hrubeš, Terentiev (52. Křenek) – Jančí (52. Kočí), Novotný, Watkins.

• Branky: 14. Novotný (Kozojed), 24. Jeřábek (Terentěv, Matoušek), 33. Hrubeš (Peake, Novotný), 46. Watkins (Hrubeš, Terentěv), 49. Hrubeš (Watkins, Peake), 51. Hrubeš (Terentěv, Watkins), 72. Watkins (Zakharchenko, Křenek), 74. Novotný (Kočí, Zakharchenko), Z9. Hrubeš (Kočí, Watkins).
V nedělním zápase se hráči U17 utkali na hřišti v Náchodě s domácím týmem. Skóre se na konci zápasu zastavilo za stavu 0:9 ve prospěch našeho týmu.

Hodnocení trenéra:

Tomáš Kulvajt: "Na krásném hřišti v Náchodě jsme si od úvodních minut vytvořili převahu, kterou jsme dokázali přetavit i v branky. Domácí, hrající často na hraně agresivity, byli hlavně v prvním poločasu velmi zdatným soupeřem, hrozícím převážně z rychlých protiútoků. Branku však vstřelit nedokázali. Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako ten první. Po pěkných akcích jsme dokázali přidat další branky, další šance domácích jsme stejně jako v tom prvním zvládli odvrátit a zaslouženě zvítězili vysokým rozdílem."