PORTRÉTY Z JULISKYLukáš Holík
    FANSHOP

U17: Z Chrudimi vezeme třetí jarní vítězství

26. 3. 2018 | Redakce

U17: Z Chrudimi vezeme třetí jarní vítězstvíV Chrudimi jsme potvrdili vydařený vstup do jarní části a po třetí v řadě jsme vyhráli bez obdrženého gólu.18. kolo, neděle 25. 3. 2018, 12:45
Chrudim Chrudim
0:3
(0:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Šmejkal – Haniak, Kozojed (41. Matoušek), Bican, Urban – Křenek, Jeřábek, Kozel (57. Novotný) – Watkins, Kubeš, Ludvíček.
Branky: 13., 34., 41. Kubeš.

Ohlasy trenérů

Martin Pech: "Do utkání jsme nevstoupili úplně koncentrovaně a chvíli nám trvalo, než jsme se na hřišti srovnali a začali hrát svoji kombinační hru. Během úvodních deseti minut jsme aktivního soupeře pustili do dvou příležitostí, které však neproměnil. Poté už jsme přebrali iniciativu a hned naší první příležitost skvěle zakončil útočník Matěj Kubeš. Zůstali jsme nadále aktivní a odměnou nám byla další vypracovaná příležitost, kdy Ivan Watkins dostal přihrávku za obranu, probil se až před brankáře, ale dobře mířená střela skončila těsně vedle zadní tyče. Třetí příležitost v prvním poločase měl opět Matěj Kubeš, který ji s chladnou hlavou zakončil. Poločas jsme tedy vyhráli 2:0. O poločasové přestávce jsme hráčům kladli na srdce aby byli dále aktivní v pressingu a trpěliví při zakládání útoku. Hned v první minutě druhého poločasu zkompletoval svůj hattrick útočník Matěj Kubeš a korunoval tím svůj velmi povedený výkon a dobrou práci v tréninku minulý týden. Nadále jsme drželi míč a určovali tempo zápasu. Skóre se nám už bohužel nepodařilo navýšit, ale je potřeba zmínit, že jsme čelili houževnatému, fyzicky zdatnému soupeři, který nás už nepouštěl do větších příležitostí." 

 


Fotogalerie


Partneři klubu