PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka

U19: Devatenáctka porazila Teplice

19. 3. 2018 | Redakce

U19: Devatenáctka porazila Teplice.

17. kolo, neděle 18. 3. 2018, 10:15
Teplice "B"Teplice

Dukla Praha: Šťovíček - Šolaja, Novák, Mašek, Kovernikov - Mentberger (60. Vácha), Studnička, Kott - Ullman, Kubů (60. Bílek), Čermák (25. Houha).
Branky: 51. Kott z pen.(Studnička), 80. Ullman (Bílek), 86. Kott z pen.(Houha).

Richard Polák: "Od prvních minut se hrál velmi intenzivní fotbal, při kterém soupeř velmi dobře prověřil, jak si dokážeme poradit s vysokým presinkem. V převážné většině jsme byli uspešní a to i v následném přechodu. Některým příležitostem, které jsme si připravili, chyběl pouze vstřelený gól, což se nám nedařilo i díky dobré obraně soupeře a výbornému výkonu brankaře. Brankový účet se tak otevřel až ve druhém poločase, kdy se nám podařilo skórovat z pokutového kopu. Na druhou branku jsme čekali až do 80. minuty, když jsme vyřešili rychlou akci dva na jednoho. Třetí gól jsme přidali po standardní situaci (opět pokutový kop). Díky velmi dobře hrajícímu soupeři byly až do konce utkání na obou stranách vidět zajímavé okamžiky, ale ani z jedné takové situace se nepodařilo nám, ani Teplicím skórovat, a tak jsme to byli my, kdo mohl být šťastnější."