PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kotek
    FANSHOP

U16: Chladný listopadový den viděl na Julisce vítězství naší šestnáctky

26. 11. 2017 | Redakce

U16: Chladný listopadový den viděl na Julisce vítězství naší šestnáctkyUtkání bylo od začátku vyrovnané a hrálo se převážně ve středu pole. Vyšehrad se ujal vedení a my jsme po rohu v závěru poločasu vyrovnali. Ve druhé půli jsme lépe využívali přechod do útoku, po zásluze proměnili dvě příležitosti a zvítězili v poměru 3:1.1. kolo, sobota 25. 11. 2017, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
3:1
(1:1)
VyšehradVyšehrad

Dukla Praha: Bičiště – Denisenko, Kočí, Křenek, Chalupa (40. Mlejnek) – Hudec, Novotný (40. Terentiev), Kleček (40. Spáčil) – Hypius, Peřina (40. Šebrle), Šátek.
Branky: 54. a 73. Šátek, 40. Křenek

Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček: "Utkání bylo velmi pěkné a muselo se divákům líbit. Obě mužstva se snažila hrát kombinační fotbal a k vidění byla spousta hezkých akcí. My jsme se v první půli nedostávali moc do zakončení, ale po změně stran jsme zlepšili pohyb vepředu a náběhy za obranu vyšehradských a odměnou nám byly vypracované příležitosti, z nichž jsme byli dvakrát úspěšní. Pochvala klukům za další otočení nepříznivého výsledku do vítězství a také poděkování vyšehradským za to, že chtěli hrát fotbal a předvedli velmi pěkný výkon. Děkujeme také rodičům za podporu." 

 


Fotogalerie


Partneři klubu